Dlaczego warto pracować w Enigmie?

Rozwój zawodowy

Ewa

7 lat w firmie

Tylko zapewnienie różnych możliwości rozwoju może pozwolić nam utrzymać najlepszych pracowników w organizacji.

W Enigmie wiemy o tym i dlatego zapewniamy naszym pracownikom m. in szkolenia zawodowe, dofinansowanie studiów inżynierskich, magisterskich i podyplomowych, motywując tym samym do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Praktykujemy także awanse  połączone ze zmianą zakresów obowiązków i stanowiska, aby sprostać oczekiwania osób, które dopiero szukają swojej drogi zawodowej lub chcą się przekwalifikować.

Enigma daje wiele możliwości rozwoju!

Wyzwania projektowe

Adam

7 lat w firmie

Programowanie to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim wielka pasja. Dzięki pracy w Enigmie, mogę łączyć na co dzień te dwie sfery i nieustannie się rozwijać. Moja praca to nie tylko obcowanie z najnowocześniejszymi technologiami, ale również ich współtworzenie. To wielkie wyzwanie, ale i satysfakcja, jeśli Twój pomysł zaczyna być wcielany w życie. A dzięki otwartości Enigmy w tym zakresie, zgłoszenie nowego projektu i powołanie zespołu do jego realizacji, to nie problem.

Dbamy o zdrowie

Jacek

6 lat w firmie

Zdrowy tryb życia był zawsze priorytetem w moim domu. Wiem, co znaczy dbać o zdrowie ale wiem również co znaczy walczyć o swoje zdrowie . Dlatego cieszy mnie, że w Enigmie pracownicy mają dostęp do dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych i rozszerzonej opieki medycznej a bezpłatna dostawa owoców dla wszystkich to  dodatek do tej firmowej troski. Ale jakże sympatyczny dodatek.

Nowe technologie

Mariusz

8 lat w firmie

Praca wdrożeniowca to praca w zespole z precyzyjnie rozpisanymi rolami, w stałym kontakcie z kolegami, a przede wszystkim z klientami. Uważne słuchanie o potrzebach i trudnościach. Rozwiązywanie problemów wspólnie i doskonalenie technik pracy w zespole. Projekty bywają bardzo złożone i skomplikowane. To na naszych barkach spoczywa każdego dnia odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie systemów i urządzeń, które mają zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo informacji. Czy jest to stresujące? Raczej mobilizujące. Sądzę, że to właściwe miejsce w moim życiu zawodowym.

Doskonała atmosfera pracy

Kalina

8 lat w firmie

Przy realizacji swoich planów i założeń zawodowych istotnym jest aby atmosfera pracy była sprzyjająca. W Enigmie dużym plusem jest otwartość na własne działania i intencje. Codzienne utrzymywanie harmonijnych relacji i wzajemne zaufanie kierownictwa i pracowników przekłada się na efektywniejsze działania.

W Enigmie pracuje się z uśmiechem na twarzy.

 

Wspieramy pasje

Paweł

19 lat w firmie

„Jeśli nie będziesz uprawiał sportu, zwariujesz”. To zdanie, usłyszane w dzieciństwie w jakimś amerykańskim filmie, utkwiło mi głęboko w pamięci i stało się drogowskazem na czas po zajęciach szkolnych a teraz służbowych.

Przychodząc do Enigmy od razu zostałem wciągnięty w krąg sportowców. Wybrałem firmową grupę kolarzy szosowych. Na treningach i wyprawach poznaję lepiej ludzi wcześniej znanych zza biurka, czy z korytarza. Wiek nie ma znaczenia, ważne jest zaangażowanie w walce i fun.

Firma przyjazna rodzinom

Dorota

2 lata w firmie

Pracę w Enigmie zaczęłam jako mama z dwójką małych dzieci. Każdy, kto to przeżył wie- jak nie przeziębienie u jednego, to kontrolne wizyty w przychodni z drugim itd. Dodatkowo zebrania, teatrzyki, wycieczki, występy. Dzięki elastycznym godzinom pracy i zadaniowemu traktowaniu jej w Enigmie nigdy nie miałam kłopotów z łączeniem obowiązków służbowych z rodzinnymi.

Teraz Zuza rozpoczęła swoją naukę w szkole, a Maja świetnie radzi sobie w przedszkolu. Dzięki Enigmie mogę rozwijać się zawodowo i wychowywać dzieci, a jak wiadomo- szczęśliwa i spełniona mama to szczęśliwe dzieci.

 

Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

Piotr

9 lat w firmie

Praca w takiej firmie daje niepowtarzalną okazję zdobywania unikalnej wiedzy w dziedzinie systemowej ochrony informacji niejawnych, danych osobowych, czy innych informacji prawnie chronionych przetwarzanych metodami komputerowymi.

Wybierając pracę w Enigma SOI Sp. z o.o. i Ty uzyskujesz szansę zdobycia nowej, unikalnej wiedzy oraz eksperckiego doświadczenia praktycznego w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Masz też unikalną możliwość zmierzenia się ze współczesnymi wyzwaniami w kryptografii i bezpieczeństwa informatycznego w rozległych systemach informatycznych, a także okazję do pracy w sympatycznym zespole otoczonym opieką kierownictwa firmy.

ENIGMA
DOŁĄCZ DO NAS!

rekrutacja@enigma.com.pl

Pracownicy z dostępem do informacji niejawnych
75%
Pracownicy z wykształceniem inżynierskim
80%
Pracownicy z zatrudnieniem w Enigmie powyżej 5 lat
40%

Start typing and press Enter to search