Dlaczego warto pracować w Enigmie?

Firma przyjazna rodzinie

Ewa

7 lat w firmie

Teza o tym, że pogodzenie rozwoju zawodowego z życiem prywatnym graniczy z cudem, nie ma w Enigmie uzasadnienia. Każdy rodzic wie, ile wysiłku trzeba włożyć w codzienne wychowanie dzieci, szczególnie, gdy trzeba to pogodzić z pracą. Dobrze, gdy wie o tym także pracodawca. W Enigmie jest świadomość, że dobry rodzic to także dobry i odpowiedzialny pracownik, dlatego należy mu się wsparcie. To ludzie stanowią największą wartość firmy. Opieka medyczna, prezenty świąteczne dla dzieci, karty podarunkowe na dzień dziecka, pikniki rodzinne…to ważne i miłe rzeczy, ale nie to jest w firmie najważniejsze. Najbardziej istotne jest to, że jako matka dzieci w wieku szkolnym zawsze mogę liczyć na pełną wyrozumiałość pracodawcy w sytuacjach wymagających poświęcenia większej uwagi moim dzieciom.

Wyzwania projektowe

Adam

7 lat w firmie

Programowanie to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim wielka pasja. Dzięki pracy w Enigmie, mogę łączyć na co dzień te dwie sfery i nieustannie się rozwijać. Moja praca to nie tylko obcowanie z najnowocześniejszymi technologiami, ale również ich współtworzenie. To wielkie wyzwanie, ale i satysfakcja, jeśli Twój pomysł zaczyna być wcielany w życie. A dzięki otwartości Enigmy w tym zakresie, zgłoszenie nowego projektu i powołanie zespołu do jego realizacji, to nie problem.

Dbamy o zdrowie

Jacek

6 lat w firmie

Zdrowy tryb życia był zawsze priorytetem w moim domu. Wiem, co znaczy dbać o zdrowie ale wiem również co znaczy walczyć o swoje zdrowie . Dlatego cieszy mnie, że w Enigmie pracownicy mają dostęp do dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych i rozszerzonej opieki medycznej a bezpłatna dostawa owoców dla wszystkich to  dodatek do tej firmowej troski. Ale jakże sympatyczny dodatek.

Nowe technologie

Mariusz

8 lat w firmie

Praca wdrożeniowca to praca w zespole z precyzyjnie rozpisanymi rolami, w stałym kontakcie z kolegami, a przede wszystkim z klientami. Uważne słuchanie o potrzebach i trudnościach. Rozwiązywanie problemów wspólnie i doskonalenie technik pracy w zespole. Projekty bywają bardzo złożone i skomplikowane. To na naszych barkach spoczywa każdego dnia odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie systemów i urządzeń, które mają zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo informacji. Czy jest to stresujące? Raczej mobilizujące. Sądzę, że to właściwe miejsce w moim życiu zawodowym.

Doskonała atmosfera pracy

Kalina

8 lat w firmie

Przy realizacji swoich planów i założeń zawodowych istotnym jest aby atmosfera pracy była sprzyjająca. W Enigmie dużym plusem jest otwartość na własne działania i intencje. Codzienne utrzymywanie harmonijnych relacji i wzajemne zaufanie kierownictwa i pracowników przekłada się na efektywniejsze działania.

W Enigmie pracuje się z uśmiechem na twarzy.

Wspieramy pasje

Paweł

19 lat w firmie

„Jeśli nie będziesz uprawiał sportu, zwariujesz”. To zdanie, usłyszane w dzieciństwie w jakimś amerykańskim filmie, utkwiło mi głęboko w pamięci i stało się drogowskazem na czas po zajęciach szkolnych a teraz służbowych.

Przychodząc do Enigmy od razu zostałem wciągnięty w krąg sportowców. Wybrałem firmową grupę kolarzy szosowych. Na treningach i wyprawach poznaję lepiej ludzi wcześniej znanych zza biurka, czy z korytarza. Wiek nie ma znaczenia, ważne jest zaangażowanie w walce i fun.

Rozwój zawodowy

Beata

6 lat w firmie

Lubię swoją pracę, bo z jednej strony wymaga skrupulatności i dokładności, a z drugiej nie jest monotonna. Na pewno nie mogę narzekać na nudę 🙂

Pracując przez tyle lat w Dziale Projektów Handlowych widzę, jak firma się rozwinęła. W tym czasie dużo się nauczyłam. Mam przyjemność pracować z ciekawymi ludźmi, pełnymi pozytywnej energii, dla których realizacja kolejnych projektów to prawdziwa  pasja.  Uczestniczę w tym.

A prywatnie? Prywatnie jestem mamą dwóch córek i żoną…męża, który także zawodowo związał się z Enigmą 🙂

Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

Piotr

9 lat w firmie

Praca w takiej firmie daje niepowtarzalną okazję zdobywania unikalnej wiedzy w dziedzinie systemowej ochrony informacji niejawnych, danych osobowych, czy innych informacji prawnie chronionych przetwarzanych metodami komputerowymi.

Wybierając pracę w Enigma SOI Sp. z o.o. i Ty uzyskujesz szansę zdobycia nowej, unikalnej wiedzy oraz eksperckiego doświadczenia praktycznego w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Masz też unikalną możliwość zmierzenia się ze współczesnymi wyzwaniami w kryptografii i bezpieczeństwa informatycznego w rozległych systemach informatycznych, a także okazję do pracy w sympatycznym zespole otoczonym opieką kierownictwa firmy.

ENIGMA
DOŁĄCZ DO NAS!

rekrutacja@enigma.com.pl

Pracownicy z dostępem do informacji niejawnych
75%
Pracownicy z wykształceniem inżynierskim
80%
Pracownicy z zatrudnieniem w Enigmie powyżej 5 lat
40%

SPRAWDŹ NAS NA MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Napisz wyraz i naciśnij Enter aby szukać